Kurumsal

About company

Kurumsal

Şirketimiz, avrupa standartlarına ve tse standartlarına uygun şekilde, ofis, konut, otel, hastane, banka, okul, avm, mağaza, restoran, hukuk bürosu, güzellik merkezi, estetik merkezi, endüstriyel tesis vb. gibi konsept yapılarda mekanik sistemler için proje tasarımı, müşavirlik, kontrollük, enerji kimlik belgesi hazırlama, keşif, metraj, maliyet analizi ve ihale dosyası hazırlama hizmetleri vermektedir.

Önceliğimiz, sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli güncelleyen, yetenekli, tecrübeli, genç ve dinamik kadromuz ile birlikte her türlü çizim programları kullanarak 2-3 boyutlu modellemeler ve simülasyon çalışmaları yaparak proje, keşif ve metrajlarımızın gerçekçiliği ve sahada uygulanabilirliği konusunda işverenlerimizi aydınlatmaya yardımcı olmaktır.

Trendmekanik olarak; “Kalite”, “Güven”, “uzun vadede kaliteli çözüm” ilkelerini prensip edinip, “Uygun Maliyetleri” de ana amaç edinerek “Gerçekçi Çözüm” sunmayı hedef edinerek doğru mühendisliği aradığını her durumda destekçiniz olacağız.

+90 533 433 51 28